12 firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu

O firmie

Firma UBEZPIECZENIA Marcin Brzezicki- działamy w branży ubezpieczeniowej i finansowej już od ponad 20 lat. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z zakresu ubezpieczeń, by dopasowaą optymalne rozwiązanie do potrzeb klienta. Codzienne kontakty z wieloma ludźmi i ich problemami pozwoliły nam poznać potrzeby, najczęstsze wątpliwości i obawy naszych klientów. Dzięki temu, temat ubezpieczeń jest nam znany, jak żaden inny.

Nasze doświadczenie zawodowe gwarantuje Państwu najwyższej jakości usługi, a wszechstronna wiedza na temat produktów ubezpieczeniowych zapewnia wybór najlepszej opcji, jaka istnieje na rynku. Reprezentujemy interesy naszych klientów w kontaktach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Nasza Agencja zapewni Państwu kompleksową i bezpłatną obsługę w nast?pującym zakresie:

 

  • opracowanie odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego, kredytowego czy leasingowego, dobieraną do potrzeb klienta z różnych rodzajów ubezpieczeń, kredytów i leasingu
  • negocjowanie stawek ubezpieczeniowych
  • doradzanie przy wyborze zakresu ubezpieczenia
  • wyjaśnienie zawiłości ubezpieczeniowych
  • całoroczne monitorowanie terminów końca polis i płatności składek
  • pomoc przy likwidacji szkód

 

Wszystkie te usługi gwarantują ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb pod względem zakresu ubezpieczenia. Poza tym oszczędzamy Państwa czas, którego wymagałoby samodzielne rozpoznanie wszystkich oferowanych na polskim rynku produktów różnych towarzystw ubezpieczeniowych i banków.

 

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeniowo-finansowym od momentu opracowania pakietu ubezpieczeniowego poprzez przedstawienie szerokiego wachlarzu ofert, zawierania ubezpieczeń oraz pomocy przy likwidacji szkód. Wszystko po to, by mogli Państwo dokonać świadomego wyboru.

 

W naszej firmie, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, staramy się wyjaśnić zawiłości ubezpieczeniowe i tzw. „kruczki", wynikające z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, tak by uświadomić klienta o zagrożeniach, wynikających z niektórych zapisów, których nie można ograniczyć ani wyłączyć. W przypadku szczególnie niejasnych zapisów warunków umowy ubiegamy się o oficjalne interpretacje firm ubezpieczeniowych.

 

Zadzwoń i uzyskaj korzystną ofertę od profesjonalnego doradcy. Zapraszamy!!!

UBEZPIECZENIA BRZEZICCY

Marcin Brzezicki

ul. Bracka 5

58-100 Świdnica

tel.: 74/851 29 66

tel. biurowy: +48 793 105 157

brzeziccybiuro@ubezpieczeniaswidnica.com

mapa dojazdu